Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (1165 entries)

en:  (opens in a new window)
bg: (отваря се в нов прозорец)

en:  and
bg:  и

[ctx: "Create or Find Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
bg: Създаване или търсене на %s

[ctx: "Create or Find Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
bg: Създаване или търсене на %s

[ctx: "Find a Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
bg: Намиране на %1$s %2$s

[ctx: "Find an Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
bg: Намиране на %1$s %2$s

en: %1$d import used out of %2$d available today | %1$d imports used out of %2$d available today
bg[0]: Използван %1$d импорт от %2$d налични на ден
bg[1]: Използвани %1$d импорта от %2$d налични на ден

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s
bg: Черновата на %1$s е обновена. %2$sПреглед %3$s

en: %1$s for %2$s - %3$s
bg: %1$s за %2$s - %3$s

en: %1$s or %2$s
bg: %1$s или %2$s

en: %1$s restored to revision from %2$s
bg: %1$s възстановени в нова версия от %2$s

en: %1$s scheduled for: %2$s.
bg: %1$s е планирано за: %2$s.

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
bg: %1$s е планирано за: %2$s. %3$sПреглед %4$s

en: %1$s submitted. %2$sPreview %3$s
bg: %1$s е изпратено. %2$sПреглед %3$s

en: %1$s updated. %2$sView %1$s%3$s
bg: %1$s е обновено. %2$sПреглед %3$s

en: %d%% complete
bg: %d%% завършено

en: %s (post ID %d) created.
bg: %s (post ID %d) е създаден.

en: %s (post ID %d) updated.
bg: %s (публикация с ID %d) обновена.

en: %s Categories
bg: %s Категории

en: %s Category
bg: %s Категория

en: %s Cost
bg: %s Стойност

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
bg: Всички %s

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
bg: Всички %s

en: %s Information
bg: %s Информация

en: %s Name Already Exists
bg: %s Името вече съществува

en: %s Name already exists
bg: %s Името вече съществува

en: %s Name can not be empty
bg: %s Името не може да е празно

en: %s Name:
bg: %s Име:

en: %s Navigation
bg: %s Навигация

en: %s Options
bg: %s Опции

en: %s Settings
bg: %s Настройки

en: %s Tags:
bg: %s Тагове:

en: %s Website
bg: %s Уебсайт

en: %s ago
bg: преди %s

en: %s cannot be a duplicate
bg: %s не може да се дублира

en: %s cannot be the same as %s.
bg: %s не може да съвпада с %s.

en: %s draft updated.
bg: %s  чернови са обновени.

en: %s must be a number between 0 and 21.
bg: %s трябва да е число между 0 и 21.

en: %s must be a number or percentage.
bg: %s трябва да е номер или процент.

en: %s must be a phone number.
bg: %s трябва да е валиден телефонен номер.

en: %s must be a positive number or percent.
bg: %s трябва да е положително число или процент.

en: %s must be a positive number.
bg: %s трябва да е положително число.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
bg: %s трябва да е валиден низ (числа, букви, тире и долно тире).

en: %s must be a whole number.
bg: %s трябва да е цяло число.

en: %s must be an email address.
bg: %s трябва да е адрес на електронна поща.

en: %s must consist of 5 numbers.
bg: %s трябва да съдържа 5 цифри.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
bg: %s трябва да съдържа само букви, цифри, тирета, апострофи и интервали.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
bg: %s трябва да съдържа само букви, интервали, апострофи и тирета.

en: %s must contain numbers and letters only
bg: %s трябва да съдържа само цифри и букви

en: %s must contain numbers, letters and dots only
bg: %s трябва да съдържа само цифри, букви и точки

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
bg: %s трябва да съдържа само числа, букви, тирета и долни черти

en: %s must have a value that's part of its options.
bg: %s трябва да има стойност, която отговаря на една от възможноте опции.

en: %s must not be empty
bg: %s не може да е празно

en: %s post restored. | %s posts restored.
bg[0]: %s публикация е възстановена.
bg[1]: %s публикации са възстановени.

en: %s published.
bg: %s публикувано.

en: %s restored to revision from %s
bg: %s е възстановено от %s

en: %s saved.
bg: %s записано.

en: %s submitted.
bg: %s изпратено.

en: %s updated.
bg: %s обновени.

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
bg: %s. Всички общи (и не толкова общи) отговори на въпроси са поместени тук. Това често е най-бързия начин да намерите търсения отговор!

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
bg: %s. Тестването за наличие на конфликт е най-добрия начин да започнете отстраняването на възникнал проблем, Най-вероятно ще ви помолим да следвате тези стъпки при отварянето на нова тема, поради тази причина ще сме ви благодарни ако ги направите предварително.

en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the help desk is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
bg: %s. Има твърде малко проблеми, с които да не сме запознати и е много вероятно друг потребител, които се е сблъскал с проблем, подобен на вашия, да е получил отговор от екипа ни. Писането във форумите е позволено само за потребители, притежаващи платен лиценз, но те са отворени за четене и търсене от всеки посетител.

en: %s: A complete look at the features you can expect to see right out of the box as well as how to use them.
bg: %s: Пълен преглед на функциите, които да очаквате и информация как да ги използвате.

en: %s: A thorough walkthrough of The Events Calendar and the settings that are available to you.
bg: %s: Обстоен преклед на The Events Calendar и на наличните настройки.

en: %s: An overview of the default templates and styles that are included in the plugin, as well as how to change them.
bg: %s: Преглед на шаблоните и стиловете по подразбиране, които са включени в разширението, както и информация как да ги промените.

en: %s: Code and guides for customizing your calendar in useful and interesting ways.
bg: %s: Код и напътствия за персонализиране на вашият календар, представени по удобен и интересен начин.

en: %s: Do you see an issue with your calendar? Go here first to find where it’s coming from and how to fix it.
bg: %s: Виждате проблем с календара си? Проверете тук от къде идва проблема и как да го решите.

en: %s: Our most comprehensive outline for customizing the calendar to suit your needs, including custom layouts and styles.
bg: %s: Нашето най-изчерпателно изложение на възможностите за персонализиране на календара, включително индивидуални шаблони и стилове.

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
bg: 0 = максимално отдалечено; 21 = максимално приближено.

en: 1 import was scheduled.
bg: 1 импорт беше планиран

en: 1 month
bg: 1 месец

en: 1 year
bg: 1 година

en: 2 years
bg: 2 години

[ctx: 2018 user survey]
en: <strong>The Events Calendar Annual Survey:</strong> share your feedback with our team—%1$s!
bg: <strong>Годишна анкета на The Events Calendar:</strong> сподете вашата обратна връзка с нашия екип—%1$s!

[ctx: 2018 user survey]
en: take the survey now
bg: започнете анкетата сега

en: 24 hours
bg: 24 часа

en: 3 months
bg: 3 месеца

en: 3 years
bg: 3 години

en: 6 months
bg: 6 месеца

en: 72 hours
bg: 72 часа

en: 9 months
bg: 9 месеца

en: : Selected %d rows
bg: : избрани %d реда

en: : Selected 1 row
bg: : 1 избран ред

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
bg: <strong>Нуждаете се от по-бърза техническа поддръжка?</strong> Предлагаме %1$s с поръчката на което и да е от нашите премиум разширения (напр. %2$s). Изберете лиценз и можете да пишете там, а ние гарантираме отговор в рамките на 24-48 часа (в работни дни).

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %s with the purchase of any of our premium plugins. Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays
bg: <strong>Нуждаете се от по-бърза техническа поддръжка?</strong> Предлагаме %s с поръчката на което и да е от нашите премиум разширения. Изберете лиценз и можете да пишете там, а ние гарантираме отговор в рамките на 24-48 часа (в работни дни)

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
bg: Напълно оформена и стилизирана тема за вашите страници със събития.

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
en: There are no upcoming %1$s.
bg: Няма предстоящи %1$s.

en: A record already exists with these settings, %1$s.
bg: Вече съществува запис с тези настройки, %1$s.

en: A valid license key is required for support and updates
bg: Валиден сериен номер е необходим за поддръжка и актуализации

en: API Keys
bg: API ключове

en: Activate %s
bg: Активирай %s

en: Activate Plugin
bg: Включване на разширението

en: Active Users:
bg: Активни потребители:

en: Add %s
bg: Добави %s

en: Add Button Text
bg: Добавяне на текст на бутона

en: Add Content Restriction
bg: Добавете ограничение на съдържанието

en: Add Description...
bg: Добавяне на описание...

en: Add HTML after event content
bg: Вмъкване на HTML след описанието на събитието

en: Add HTML before event content
bg: Добавяне на HTML преди съдържанието на събитието

en: Add New
bg: Добавяне

en: Add New %s
bg: Добавяне %s

en: Add New %s Category
bg: Добави нова %s категория

en: Add another %s
bg: Добавяне на друг %s

en: Add more sources
bg: Добавяне на още източници

en: Add to Google Calendar
bg: Добави в Google Календар

en: Add to calendar
bg: Добавяне към календара

en: Add to iCalendar
bg: Добави към iCalendar

en: Additional Functionality
bg: Допълнителна функционалност

en: Address:
bg: Адрес:

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: Alabama
bg: Алабама

en: Alaska
bg: Аляска

en: Albania
bg: Албания

en: Algeria
bg: Алжир

en: All
bg: Всички

en: All %s
bg: Всички %s

en: All %s Categories
bg: Всички %s Категории

en: All Day
bg: Цял ден

en: All Day Event
bg: Целодневно събитие

en: All day
bg: Цял ден

[ctx: All day label for event]
en: All day
bg: Целодневно

en: All items on this page were selected.
bg: Всички записи на тази страница бяха избрани.

en: American Samoa
bg: Американска Самоа

en: An Unknown error occurred
bg: Настъпи неизвестна грешка

en: An array of each component of the event end date
bg: Масив с всеки елемент на крайната дата на събитието

en: An array of each component of the event start date
bg: Масив с всеки елемент на началната дата на събитието

en: An event with the specified ID does not exist.
bg: Не съществува събитие с това ID.

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Anguilla
bg: Ангуила

en: Antarctica
bg: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
bg: Антигуа и Барбуда

en: Apply
bg: Приложи

en: Apr
bg: Апр

en: April
bg: Април

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Arizona
bg: Аризона

en: Arkansas
bg: Арканзас

en: Armenia
bg: Армения

en: Aruba
bg: Аруба

en: Aug
bg: Авг

en: August
bg: Август

en: Australia
bg: Австралия

en: Austria
bg: Австрия

en: Available %s
bg: Налични %s

en: Azerbaijan
bg: Азербейджан

en: Bahamas
bg: Бахамски острови

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Belarus
bg: Беларус

en: Belgium
bg: Белгия

en: Belize
bg: Белиз

en: Benin
bg: Бенин

en: Bermuda
bg: Бермудски острови

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Blue Steel
bg: Синя Стомана

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Bosnia and Herzegovina
bg: Босна и Херцеговина

en: Botswana
bg: Ботсвана

en: Bouvet Island
bg: Буве

en: Brazil
bg: Бразилия

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британска индоокеанска територия

en: Brunei Darussalam
bg: Бруней

en: Build better WordPress websites with Kadence.
bg: Създайте по-добри уебсайтове на WordPress с Kadence.

en: Bulgaria
bg: България

en: Bulk Actions
bg: Общи действия

en: Burkina Faso
bg: Буркина Фасо

en: Burundi
bg: Бурунди

en: Button Color
bg: Цвят на Бутона

en: By date range
bg: По период от време

en: By number of events
bg: По брой събития

en: CSV File
bg: CSV файл

en: CSV Import Settings
bg: Настройки за CSV импорт

en: Calendar
bg: Календар

en: Calendar Date Bar Color
bg: Цвят на цветовата лента

en: Calendar of %s
bg: Календар на %s

en: Calendar powered by %s
bg: Календар задвижван от %s

en: California
bg: Калифорния

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Canada
bg: Канада

en: Cancel
bg: Отмени

en: Cape Verde
bg: Кабо Верде

en: Category
bg: Категория

en: Category:
bg: Категория:

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg: Централноафриканска република

en: Chad
bg: Чад

en: Check our Knowledgebase
bg: Проверете нашата база от знания

en: Check out the %savailable add-ons%s.
bg: Проверете %sналичните добавки%s.

en: Check to enable maps for events and venues.
bg: Отбележете, за да включите картите за събития и места.

en: Check your license key
bg: Проверете вашия лицензен ключ

en: Chile
bg: Чили

en: China
bg: Китай

en: Choose File
bg: Избиране на файл

en: Choose File:
bg: Избиране на файл

en: Choose a CSV file
bg: Изберете CSV файл

en: Christmas Island
bg: Коледен остров

en: City:
bg: Град:

en: Clear
bg: Изчистване

en: Clear Selection.
bg: Изчистване на селекцията.

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Click to view a Google Map
bg: Вижте местоположението в Google Карти

en: Cocos (Keeling) Islands
bg: Кокосови острови

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Colorado
bg: Колорадо

en: Comoros
bg: Коморски острови

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
bg: Валидирането на сравнението се провали, тъй като не е зададена стойност за сравнение в полето %s

en: Completed!
bg: Завършено!

en: Congo
bg: Конго

en: Congo, Democratic Republic of the
bg: Конго, Демократична република

en: Connect to Eventbrite
bg: Свързване с Eventbrite

en: Connected to %s
bg: Свързан с %s

en: Connecticut
bg: Кънектикът

en: Content Type:
bg: Вид съдържание

en: Cook Islands
bg: Кук

en: Copy to clipboard
bg: Копирано в клипборда

[ctx: Cost range separator]
en:  –
bg: -

en: Cost:
bg: Стойност:

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Could not save %s.
bg: Не можа да запази %s.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
bg: Списъка със страните трябва да съдържа по една страна на ред и да бъде в следния формат: <br>САЩ, Съединени Американски щати <br> БГ, България.

en: Country:
bg: Държава:

en: Create New %s
bg: Създаване на нов %s

en: Create or Find a Venue
bg: Създаване или търсене на Място

en: Create or Find an Organizer
bg: Създаване или търсене на Организатор

en: Credentials have been saved
bg: Настройките бяха запазени

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
bg: Хърватия

en: Cuba
bg: Куба

en: Currency Symbol:
bg: Символ за валута:

en: Currency symbol follows value
bg: Знака за валутата да е след стойността

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
bg: След цената

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
bg: Преди цената

en: Current usage
bg: Текущо потребление

en: Custom
bg: Потребителски

en: Custom field deleted.
bg: Custom полето е изтрито.

en: Custom field updated.
bg: Custom полето е обновено.

en: Customizing the Events plugins
bg: Персонализиране на разширенията за събития

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Czech Republic
bg: Чехия

en: Date
bg: Дата

en: Date out of range.
bg: Изберете по-близка дата.

en: Date time separator
bg: Разделител за време, дата

en: Date:
bg: Дата:

en: Day
bg: Ден

en: Dec
bg: Дек

en: December
bg: Декември

en: Deep Sea
bg: Дълбоко Море

en: Default
bg: По подразбиране

en: Default (uses temporary files)
bg: По подразбиране (използват се временни файлове)

en: Default Event Category
bg: Категория Събитие по Подразбиране

en: Default Events Template
bg: Стандартен шаблон за събития

en: Default Page Template
bg: Стандартен шаблон за страници

en: Default Status
bg: Статус по Подразбиране

en: Default currency symbol
bg: Валута по подразбиране

en: Default stylesheet used for events templates
bg: CSS за събития по подразбиране

en: Default view
bg: Изглед по подразбиране

en: Delaware
bg: Делауеър

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete Permanently
bg: Изтриване завинаги

en: Delete this
bg: Изтрий това

en: Deleted Attachment: %d
bg: Изтрит прикачен файл: %d

en: Deletes an event and returns its data
bg: Изтрива събитието и връща неговите данни

en: Denmark
bg: Дания

en: Details
bg: Детайли

en: Disabled
bg: Изключен

en: Display
bg: Изглед

en: District of Columbia
bg: Вашингтон, О.К.

en: Djibouti
bg: Джибути

en: Do Not Import
bg: Да не се импортира

en: Do more with Eventbrite Tickets
bg: Направете повече Eventbrite билети

en: Do not limit (not recommended)
bg: Без лимит (не се препоръчва)

en: Dominica
bg: Доминика

en: Dominican Republic
bg: Доминиканска република

en: Done
bg: Готово

en: Download
bg: Изтеглете

en: Download .ics file
bg: Сваляне на .ics файл

en: Download log
bg: Сваляне на log-файл

en: Each paid add-on has its own unique license key. Paste the key into its appropriate field below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message. Then click Save Changes.
bg: Всяка платена Добавка има свой собствен лицензен ключ. Просто поставете ключа в съответното поле по-долу и изчакайте, докато се валидира. Всичко е готово, когато се изпише датата на валидност на лиценза заедно със съобщение "Валидно", оцветени в зелено.

en: East Timor
bg: Източен Тимор

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit %s
bg: Редактиране на %s

en: Edit %s Category
bg: Редактирай %s категория

en: Edit Venue
bg: Редактиране на местоположение

en: Edit the %s slug
bg: Редактиране на краткото име на %s

en: Egypt
bg: Египет

en: El Salvador
bg: Салвадор

en: Enable Maps
bg: Включване на карти

en: Enable Time Zone support
bg: Включване на поддръжката на часова зона

en: Enable comments on event pages.
bg: Включване на коментарите на страниците на събитията

en: Enable event views
bg: Включване на изглед Събития

en: Enable the Month View Cache
bg: Активирай кеширане на месечния изглед

en: End Date
bg: Крайна дата

en: End of day cutoff
bg: Денят свършва в

en: End:
bg: Край:

en: English
bg: Английски

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
bg: Въведете 0 за %s които са без входна такса или оставете празно, ако искате да скриете полето.

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
bg: Въведете разделител, който да се показва между датата и часа, когато и двете са показани.

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
bg: Въведете разделител, който да се показва между началния и крайния час на събитие.

en: Equatorial Guinea
bg: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg: Еритрея

en: Error
bg: Грешка

en: Estonia
bg: Естония

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Event
bg: Събитие

en: Event %d: %s
bg: Събитие %d: %s

en: Event Add-Ons
bg: Приставки за събития

en: Event Aggregator
bg: Агрегатор за събития

en: Event Aggregator server has blocked your request. Please try your import again later or contact support to know why.
bg: Сървъра на агрегатора за събития блокира вашата заявка. Моля, опитайте да импортирате отново по-късно или се свържете с поддръжката, за да разберете защо се случва това.

en: Event Allow Comments
bg: Разрешете коментарите за събитието

en: Event Blocks
bg: Блокове със събития

en: Event Categories
bg: Категории събития

en: Event Category
bg: Категория на събитието

en: Event Cost
bg: Стойност на събитието

en: Event Currency Position
bg: Позиция на символа за валута

en: Event Currency Symbol
bg: Символ за валута на събитие

en: Event Date:
bg: Дата на Събитие

en: Event Description
bg: Описание на събитие

en: Event End Date
bg: Крайна дата на събитието

en: Event End Time
bg: Краен час на събитието

en: Event Excerpt
bg: Кратко описание на събитието

en: Event Featured Image
bg: Основно изображение на събитието

en: Event Log
bg: Log на събитията

en: Event Name
bg: Име на събитие

en: Event Organizer
bg: Организатор на събитието

en: Event Organizers
bg: Организатори на събитието

en: Event Show Map
bg: Покажи събитието на картата

en: Event Show Map Link
bg: Линк "Покажи събитието на картата"

en: Event Start Date
bg: Начална дата на събитието

en: Event Start Time
bg: Начален час на събитието

en: Event Tags
bg: Етикети на събитието

en: Event Time Zone
bg: Времева зона на събитието

en: Event Venue
bg: Място на събитието

en: Event Venue Name
bg: Име на мястото на събитието

en: Event Website
bg: Страница на събитието

en: Event information: website, cost, description, date, time, image
bg: Информация за събитие: уебсайт, цена, описание, дата, час, снимка

en: Event, Venue, and Organizer Information
bg: Информация за събитие, място и организатор

en: Eventbrite Import Settings
bg: Настройки за импортиране от Eventbrite

en: Eventbrite Tickets
bg: Eventbrite билети

en: Events
bg: Събития

en: Events Calendar PRO
bg: The Events Calendar PRO

en: Events Import
bg: Импортиране на събития

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
bg: Events Tickets е създаден с внимание към детайла и възможност за добавяне на функции. С него можете лесно да продавате билети за събитията си.

en: Events URL slug
bg: URL за събития

en: Events could not be imported. The URL provided did not have events in the proper format.
bg: Събитията не бяха импортирани. Зададения адрес не съдържа събития в правилен формат.

en: Events template
bg: Темплейти за събития

en: Every %d Minutes
bg: Всеки %d минити

en: Export %s
bg: Експортирайте %s

en: Export .ics file
bg: Експортирай като .ics файл

en: Export Events
bg: Експортирай събития

en: Facebook Events
bg: Facebook събития

en: Failed to import record in row %d.
bg: Неуспешно импортиране на запис на ред %d.

en: Falkland Islands (Malvinas)
bg: Фолкландски острови

en: Faroe Islands
bg: Ферьорски острови

en: Features overview
bg: Преглед на функциите

en: Feb
bg: Феб

en: February
bg: Февруари

en: Field ID:
bg: ID на поле:

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Filter
bg: Филтър

en: Filter By Frequency
bg: Филтър по честота

en: Filter By Origin
bg: Филтър по произход

en: Filters
bg: Филтри

en: Find %s
bg: Намери %s

en: Find a Venue
bg: Намиране на Място

en: Find an Organizer
bg: Намиране на организатор

en: Finding & extending your calendar.
bg: Намиране и разширяване на календара.

en: Finding your calendar.
bg: Намиране на календара.

en: Finland
bg: Финландия

en: Florida
bg: Флорида

en: France
bg: Франция

en: Free
bg: Безплатно

en: French Guiana
bg: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Southern Territories
bg: Френски южни и антарктически територии

en: Fri
bg: Пет

en: Friday
bg: Петък

en: Full debug (all events)
bg: Full debug (всички събития)

en: Gabon
bg: Габон

en: Gambia
bg: Гамбия

en: General
bg: Общи

en: General Theme
bg: Главна Тема

en: Germany
bg: Германия

en: Getting More Help
bg: Получете повече помощ

en: Getting Support
bg: Получаване на техническа помощ

en: Ghana
bg: Гана

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Global
bg: Глобално

en: Global Import Settings
bg: Глобални настройки за импортиране

en: Go to WordPress Updates page
bg: Отиди на страницата с ъпдейти на Wordpress

en: Go to plugins page
bg: Отиди на страницата с плъгини

en: Google Calendar
bg: Google Календар

en: Google Maps API
bg: Google Карти API

en: Google Maps API key
bg: Google Карти API ключ

en: Google Maps default zoom level
bg: Степен на приближение в Google Карти по подразбиране

en: Got it
bg: Разбрах

en: Greece
bg: Гърция

en: Greenland
bg: Гренландия

en: Grenada
bg: Гренада

en: Guadeloupe
bg: Гваделупа

en: Guam
bg: Гуам

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg: Гвиана

en: Haiti
bg: Хаити

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
bg: Имате събитие което свършва след полунощ? Изберете час след края на събитието, за да избегнете показването му в календара за следващия ден.

en: Hawaii
bg: Хаваи

en: Heard and McDonald Islands
bg: Хърд и Макдоналд

en: Hello,
bg: Здравейте,

en: Help
bg: Помощ

en: Helpful Resources
bg: Полезни материали

en: Here is the iCal feed URL for your events:
bg: URL-а за iCal потока на събитията е:

en: Hide & Ignore
bg: Скрий и игнорирай

en: Hide Event From Event Listings
bg: Скриване на събитието от списъка със събития

en: Hide Filters
bg: Скриване на филтрите

en: Hide From %s Listings
bg: Скрий от %s записи

en: Hide and Ignore &#8220;%s&#8221;
bg: Скрий и игнорирай &#8220;%s&#8221;

en: Hide the following settings tabs on every site:
bg: Скрии тези табове с настройки на всяка страница:

en: History
bg: История

en: Holy See (Vatican City State)
bg: Ватикана

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Hong Kong
bg: Хонконг

en: Hungary
bg: Унгария

en: ICS File
bg: ICS файл

en: Iceland
bg: Исландия

en: Idaho
bg: Айдахо

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
bg: Ако сте запознати с HTML,  можете да добавите код след темплейта за събития. При някои теми това е необходимо, с цел да се улесни стилизирането или оформлението.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
bg: Ако сте запознати с HTML,  можете да добавите код преди темплейта за събития. При някои теми това е необходимо, с цел да се улесни стилизирането или оформлението.

en: If you have a valid license for one of our paid plugins, you can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
bg: Ако имате валиден лиценз за някоя от нашите Премиум добавки, можете да %s в премиум форумът за поддръжка. Екипът ни преглежда форумите и отговаря на зададените въпроси в рамките на 24-48 часа (в работни дни).

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our %s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
bg: Ако сте опитали стъпките по-горе и все още имате проблем, можете да публикувате нова тема в нашият %s. Екипът ни преглежда тези форуми веднъж седмично и с радост ще ви помогне.

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our WordPress.org forums for %1$s or %2$s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
bg: Ако сте опитали стъпките по-горе и проблемът ви все още не е решен, можете да публикувате тема в нашите WordPress.org форуми за %1$s или %2$s. Нашият екип по поддръжката преглежда тези форуми веднъж в седмицата и с удоволствие ще ви асистира.

en: Ignored
bg: Игнорирани

en: Illinois
bg: Илинойс

en: Import
bg: Импортиране

en: Import All
bg: Импортирай всички

en: Import All (%d)
bg: Импортирай всички (%d)

en: Import Event Settings
bg: Импортиране на настройките на събитието

en: Import Limit Type
bg: Импортиране на вид лимит

en: Import Origin:
bg: Импортиране на произход

en: Import Process System
bg: Импортиране на процесна система

en: Import Quantity Limit
bg: Импортииране количествен лимит

en: Import Source
bg: Източник за импорт

en: Import Type:
bg: Вид импортиране:

en: Import complete!
bg: Импортирането завършено!

en: Import completed
bg: Импортирането завърши

en: Import events directly from your connected Eventbrite.com account or from a public Eventbrite.com URL.
bg: Импортиране на събития директно от профил в Eventbrite.com или от публичен адрес на Eventbrite.com.

en: Import failed
bg: Импортирането се провали

en: Import from Eventbrite
bg: Импортиране от Eventbrite

en: Import from Eventbrite URL
bg: Вкарй от адрес в Eventbrite

en: Import from your Eventbrite account
bg: Импортиране от вашия Eventbrite акаунт

en: Import pending
bg: Импортирането е в очакване

en: Import schedule
bg: Импортиране на разписание

en: Importing Events, Venues, and Organizers:
bg: Импортиране на Събития, Места и Организатори:

en: Imports
bg: Импорти

en: Include events in main blog loop
bg: Включване на събитията в главния loop на блога

en: India
bg: Индия

en: Indiana
bg: Индиана

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Initializing Tribe Events on %s
bg: Стартиране на Tribe Events на %s

en: Install %s
bg: Инсталиране на %s

en: Install Plugin
bg: Инсталиране на разширение

en: Invalid Eventbrite URL
bg: Невалиден Eventbrite адрес

en: Invalid Facebook URL
bg: Невалиден Facebook адрес

en: Invalid Key
bg: Невалиден ключ

en: Invalid Meetup URL
bg: Невалиден Meetup адрес

en: Invalid data provided for CSV import.
bg: Предоставени са невалидни данни за CSV импорт.

en: Invalid field type specified
bg: Посочен е невалиден тип на полето

en: Invalid or incomplete field passed
bg: Има невалидно или незавършено поле

en: Iowa
bg: Индиана

en: Iran, Islamic Republic of
bg: Иран

en: Iraq
bg: Ирак

en: Ireland
bg: Ирландия

en: Israel
bg: Израел

en: It appears as if the tribe-common libraries cannot be found! The directory should be in the "common/" directory in the events calendar plugin.
bg: За съжаление tribe-common библиотеките не могат да бъдат открити! Папката трябва да бъде в директория "common/" на The Events Calendar.

en: Italy
bg: Италия

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Jan
bg: Яну

en: January
bg: Януари

en: Japan
bg: Япония

en: Jordan
bg: Йордания

en: Jul
bg: Юли

en: July
bg: Юли

en: Jun
bg: Юни

en: June
bg: Юни

en: Kansas
bg: Канзас

en: Kazakhstan
bg: Казахстан

en: Keep the Core Plugin %sFREE%s!
bg: Запазете основното разширение %sБЕЗПЛАТНО%s!

en: Keep this list of links on hand and stay subscribed to receive tips and tricks about The Events Calendar products.
bg: Дръжте този списък с връзки под ръка и останете абонирани, за да получавате съвети и трикове относно продуктите на The Events Calendar.

en: Kentucky
bg: Кентъки

en: Kenya
bg: Кения

en: Keyword(s)
bg: Ключови дума(и)

en: Keywords:
bg: Ключови думи:

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Knowledgebase
bg: База от знания

en: Korea, Democratic People's Republic of
bg: Северна Корея

en: Korea, Republic of
bg: Южна Корея

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg: Киргизстан

en: Lao People's Democratic Republic
bg: Лаос

en: Last Import
bg: Последно импортиране

en: Latest Past %s
bg: Последни изминали %s

en: Latest Version:
bg: Последна версия:

en: Latvia
bg: Латвия

en: Learn More
bg: Научете повече

en: Learn more
bg: Научи повече

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Liberia
bg: Либерия

en: Libya
bg: Либия

en: License Key
bg: Сериен номер

en: License key(s) updated.
bg: Серийния/те номер(а) са обновени.

en: Licenses
bg: Лицензи

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Limited connectivity with Eventbrite
bg: Ограничена свързаност с Eventbrite

en: Lithuania
bg: Литва

en: Loading %s
bg: Зарежда %s

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Location
bg: Местоположение

en: Location:
bg: Местоположение:

en: Log into Eventbrite
bg: Вход в Eventbrite

en: Log into Facebook
bg: Впишете се във Фейсбук

en: Logging level
bg: Ниво на включване

en: Looking for Something Special?
bg: Търсите нещо специално?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
bg: Нуждаете се от допълнителна функционалност, като например повтарящи се събития, персонализирани метаданни, продажба на билети и др.?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
bg: Имате нужда от допълнителна функционалност, включително повтарящи се събития, продажба на билети, публикуване на събития от потребителите, повече изгледи и др.?

en: Looks like you are using Gutenberg on this WordPress installation. %1$s
bg: Изглежда, че използвате Gutenberg на тази WordPress инсталация. %1$s

en: Louisiana
bg: Луизиана

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Macau
bg: Макао

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Maine
bg: Мейн

en: Malawi
bg: Малави

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Maldives
bg: Малдиви

en: Mali
bg: Мали

en: Malta
bg: Малта

en: Manage Active Plugins
bg: Управление на активни разширения

en: Mar
bg: Мар

en: March
bg: Март

en: Marshall Islands
bg: Маршалови острови

en: Martinique
bg: Мартиника

en: Maryland
bg: Мериленд

en: Massachusetts
bg: Масачузетс

en: Mauritania
bg: Мавритания

en: Mauritius
bg: Мавриций

en: May
bg: Май

en: Mayotte
bg: Майот

en: Merge Duplicates
bg: Обединяване на повторенията

en: Method
bg: Метод

en: Mexico
bg: Мексико

en: Michigan
bg: Мичиган

en: Micronesia, Federated States of
bg: Микронезия

en: Minnesota
bg: Минесота

en: Missing data source for this dropdown
bg: Липсва източник на данни за това падащо меню

en: Missing required fields in row %d.
bg: Липсват задължителни полета на ред %d.

en: Mississippi
bg: Мисисипи

en: Missouri
bg: Мисури

en: Moldova, Republic of
bg: Молдова

en: Mon
bg: Пон

en: Monaco
bg: Монако

en: Monday
bg: Понеделник

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Montana
bg: Монтана

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Month View
bg: Месечен изглед

en: Month and year format
bg: Формат на месеца и годината

en: Month view events per day
bg: Брой събития на ден, показващи се при месечен изглед

en: Montserrat
bg: Монсерат

en: More...
bg: Още...

en: Morocco
bg: Мароко

en: Move to trash events older than
bg: Премести в кошчето събития по-стари от

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: My %s
bg: Моето %s

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: Namibia
bg: Намибия

en: Nauru
bg: Науру

en: Nebraska
bg: Небраска

en: Nepal
bg: Непал

en: Netherlands
bg: Холандия

en: Network
bg: Мрежа

en: Network Settings
bg: Мрежови настройки

en: Nevada
bg: Невада

en: New %s
bg: Нов %s

en: New %s Category Name
bg: Ново %s Име на Категория

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: New Hampshire
bg: Ню Хампшър

en: New Import
bg: Нов импорт

en: New Jersey
bg: Ню Джърси

en: New Mexico
bg: Ню Мексико

en: New User Primer
bg: Нов Наръчник за начинаещи

en: New York
bg: Ню Йорк

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: News For Events Users
bg: Новини за потребители на календара

en: News and Tutorials
bg: Новини и упътвания

en: Next
bg: Напред

en: Next %1$s
bg: Следващи %1$s

en: Next Day
bg: Следващ ден

en: Next day
bg: Следващ ден

en: Next month
bg: Следващ месец

en: Next page
bg: Следваща страница

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: Niger
bg: Нигер

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: Niue
bg: Ниуе

en: No
bg: Не

en: No %s found
bg: Няма намерени %s

en: No %s found in Trash
bg: Няма намерени %s в кошчето.

en: No Additional Categories
bg: Няма Допълнителни Категории

en: No checkbox options specified
bg: Не е избрана отметка

en: No data available in table
bg: Няма налични данни в таблицата

en: No default category
bg: Няма категория по подразбиране

en: No description provided
bg: Няма описание

en: No file chosen
bg: Не е избран файл

en: No importer defined for %s
bg: Не е дефиниран importer за %s

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
bg: Няма съвпадащо %1$s в %2$s. Моля, прегледайте календара за пълен списък с/със %3$s.

en: No matching records found
bg: Не са намерени съответстващи резултати

en: No notable changes detected
bg: Не са открити промени

en: No notable template changes detected.
bg: Не са открити промени в шаблона.

en: No previous %s
bg: Няма предишни %s

en: No radio options specified
bg: Не е избран радио бутон

en: No results were found for %1$s in or near %2$s.
bg: Не са намерени резултати за %1$s в или близо до %2$s.

en: No saved %s exists.
bg: Не съществуват запаметени %s.

en: No select options specified
bg: Не е избрана опция от падащия списък

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
bg: Няма предстиящо %1$s в %2$s. Проверете предстоящите %3$s в тази категория или прегледайте пълния календар.

en: No upcoming Eventbrite events found.
bg: Не са открити предстоящи Eventbrite събития.

en: Non-existant field validation function passed
bg: Изпратена е несъществуваща функция за валидиране на полето

en: None
bg: Николко

en: None of your settings were saved. Please try again.
bg: Вашите настройки не бяха запаметени. Моля опитайте отново.

en: Norfolk Island
bg: Норфолк

en: North Carolina
bg: Северна Каролина

en: North Dakota
bg: Северна Дакота

en: North Macedonia
bg: Северна Македония

en: Northern Mariana Islands
bg: Северни Мариански острови

en: Norway
bg: Норвегия

en: Not connected to %s
bg: Няма връзка с %s

en: Nov
bg: Ное

en: November
bg: Ноември

en: Number of events to show per page
bg: Брой събития, показващи се на страница

en: Oct
bg: Окт

en: October
bg: Октомври

en: Ohio
bg: Охайо

en: Oklahoma
bg: Оклахома

en: Oman
bg: Оман

en: Once Every 30 Mins
bg: На всеки 30 минути

en: One month
bg: Един месец

en: One week
bg: Една седмица

en: One-Time Import
bg: Еднократно импортиране

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Eventbrite on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
bg: Еднократните импорти включват всички публикувани в момента събития, докато насрочените импорти автоматично взимат нови събития и обновявания от Eventbrite по график. Отделни събития могат да се добавят с еднократен импорт.

en: Ongoing
bg: В момента

en: Only errors
bg: Само грешки

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
bg: Включва само основен CSS, за да могат да се визуализират по сложните оформления.

en: Oregon
bg: Орегон

en: Organizer
bg: Организатор

en: Organizer Description
bg: Описание на Организатора

en: Organizer Email
bg: Имейл на организатора

en: Organizer Featured Image
bg: Основно изображение на организатора

en: Organizer Name
bg: Име на организатора

en: Organizer Phone
bg: Телефон на организатора

en: Organizer Website
bg: Уебсайт на организатора

en: Organizer information: name, phone, website, email
bg: Информация за организатор: име, телефон, уебсайт, имейл

en: Organizers
bg: Организатори

en: Origin:
bg: Произход:

en: Other URL
bg: Друг URL

en: Other URLs
bg: Други уеб адреси

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
bg: %s на нашия сайт е правилното място ако търсите съвети и трикове за използването и персонализирането на нашите разширения.

en: PSST... Want a Discount?
bg: Хей...искаш ли отстъпка ?

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Palau
bg: Палау

en: Panama
bg: Панама

en: Papua New Guinea
bg: Папуа Нова Гвинея

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: Parent %s Category
bg: По-горна %s категория

en: Parent %s Category:
bg: По-горна %s категория

en: Past %s
bg: Минали %s

en: Pennsylvania
bg: Пенсилвания

en: Permission Error
bg: Грешка с разрешителните

en: Peru
bg: Перу

en: Philippines
bg: Филипини

en: Phone:
bg: Телефон:

en: Pitcairn
bg: Питкерн

en: Please log in to enable event imports from Eventbrite.
bg: Влезте, за да разрешите импортиране на събития от Eventbrite.

en: Please note that all hands-on support is provided via the help desk. You can email or tweet at us… ​but we will probably point you back to the help desk 😄
bg: Вземете под внимание, че техническата поддръжка се изпълнява само чрез форума. Можете да ни пишете по email или в Twitter, но... вероятно отново ще ви помолим да се обърнете към форумите 😄

en: Please refresh the page and try your request again.
bg: Моля, презаредете страницата и опитайте отново.

en: Please wait while time zone data is added to your events.
bg: Моля, изчакайте часовата зона бъде добавена в събитията ви.

en: Plugin Active
bg: Разширението е активно

en: Plugin Inactive
bg: Разширението не е активно

en: Poland
bg: Полша

en: Portugal
bg: Португалия

en: Post Title Color
bg: Цвят на заглавието на публикацията

en: Postal Code:
bg: Пощенски код:

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
bg: Отложено

en: Prev
bg: Назад

en: Preview
bg: Преглеждане

en: Previous
bg: Предишен

en: Previous %1$s
bg: Предишни %1$s.

en: Previous Day
bg: Предишен ден

en: Previous day
bg: Предишния ден

en: Previous month
bg: Предишния месец

en: Previous page
bg: Предишна страница

en: Pro
bg: Про

en: Puerto Rico
bg: Пуерто Рико

en: Qatar
bg: Катар

en: Rate It
bg: Оценете

en: Rating:
bg: Оценка:

en: Read more
bg: Прочети повече

en: Read more about our support policy
bg: Прочетете повече за нашите правила за техническа поддръжка

en: Recent Template Changes
bg: Промени по текущият темплейт

en: Record:
bg: Запис:

en: Refresh your connection to Eventbrite
bg: Обновяване на връзката с Eventbrite

en: Renew Your License Now
bg: Подновете своя лиценз сега

en: Requires:
bg: Изисква:

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Return to Plugins page
bg: Върни се на страницата с плъгини

en: Return to WordPress Updates
bg: Върни се на страницата с ъпдейти на Wordpress

en: Returns the data of the created event
bg: Връща датата на създаденото събитие

en: Returns the data of the created organizer
bg: Връща данни за създадения организатор

en: Returns the data of the updated event
bg: Връща датата на обновеното събитие

en: Reunion
bg: Реюнион

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
bg: Правилата за пренаписване бяха изчистени при зареждането на тази помощна страница. Съществува вероятност за нулиране на правилата за пренаписване при плъгини или теми.

en: Rhode Island
bg: Род Айлънд

en: Right here
bg: Точно тук

en: Romania
bg: Румъния

en: Run Import
bg: Стартиране на импорта

en: Russian Federation
bg: Русия

en: Rwanda
bg: Руанда

en: Saint Kitts and Nevis
bg: Сейнт Китс и Невис

en: Saint Lucia
bg: Сейнт Лусия

en: Saint Pierre and Miquelon
bg: Сен Пиер и Микелон

en: Saint Vincent and The Grenadines
bg: Сейнт Винсент и Гренадини

en: Samoa
bg: Самоа

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: Sat
bg: Съб

en: Saturday
bg: Събота

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: Save Changes
bg: Запис на промените

en: Schedule:
bg: Разписание:

en: Scheduled Import
bg: Планирано импортиране

en: Scheduled Imports
bg: Планирани импортирания

en: Search
bg: Търсене

en: Search %s
bg: Търсене %s

en: Search %s Categories
bg: Търси %s Категории

en: Search for %s
bg: Търси %s

en: Search:
bg: Търсене:

en: Select All
bg: Избери Всички

en: Select Content Type
bg: Избиране на вид съдържание

en: Select Frequency
bg: Изберете честота

en: Select Import Type
bg: Избиране на вид импортиране

en: Select Origin
bg: Избор на произход

en: Select Source
bg: Избиране на източник

en: Select a Country:
bg: Избор на страна:

en: Select a State:
bg: Щат:

en: Select all pages
bg: Избиране на всички страници

en: Select your .CSV file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
bg: Изберете вашия .CSV файл от WordPress библиотеката. Възможно е първо да трябва да качите файла от вашия комппютър в библиотеката.

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Sep
bg: Сеп

en: September
bg: Септември

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Server Connection
bg: Връзка със сървър

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
bg: Задава валутния символ/съкращение по подразбиране. Това ще се отрази само на събития, които вкарвате или обновявате след промяната, но не и на вече въведените.

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings > General
bg: Настройки > Основни

en: Settings overview
bg: Преглед на настройките

en: Settings saved.
bg: Настройките са записани.

en: Seychelles
bg: Сейшели

en: Show Featured Event Images
bg: Покажи Свързаните Изображения на Събитие

en: Show Map
bg: Показване на карта

en: Show Map Link:
bg: Показване на връзка към картата:

en: Show Map:
bg: Показване на карта:

en: Show The Events Calendar link
bg: Показване на линка на Календара

en: Show comments
bg: Показване на коментарите

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
bg: Показване на събитията заедно с останалите публикации на сайта. Събитията ще продължат да се показват и в страницата с календара.

en: Show time zone
bg: Показване на часовата зона

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Sign Up
bg: Запиши  се

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Single Event
bg: Единично Събитие

en: Single event URL slug
bg: URL адрес на събитие

en: Site License Key
bg: Лицензионен ключ на сайта

en: Skeleton Styles
bg: Базов CSS

en: Skipped:
bg: Пропуснато:

en: Slovakia (Slovak Republic)
bg: Словакия

en: Slovenia
bg: Словения

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Somalia
bg: Сомалия

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
bg: За съжаление, The Events Calendar изисква PHP %s или по-висока версия. Свържете се с уеб администратора си, за да ви прехвърли към по-нова версия на PHP.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
bg: The Events Calendar изисква WordPress %s или по-нова версия. Моля, обновете WordPress.

en: Sorry, key validation server is not available.
bg: За съжаление сървъра за валидиране не е достъпен.

en: Source
bg: Източник

en: Source:
bg: Източник:

en: South Africa
bg: Република Южна Африка

en: South Carolina
bg: Южна Каролина

en: South Dakota
bg: Южна Дакота

en: South Georgia, South Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: Spain
bg: Испания

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланка

en: Start Date
bg: Начална дата

en: Start Time
bg: Начало

en: Start/End:
bg: Начало/Край:

en: Start:
bg: Начало:

en: State or Province:
bg: Област (щат):

en: Status:
bg: Статус:

en: Sticky in Month View
bg: Sticky в месечния изглед

en: Stop current processes
bg: Спри текущите процеси

en: Subscribe to calendar
bg: Абонирай се за календара

en: Sudan
bg: Судан

en: Suggested text:
bg: Предложен текст:

en: Sun
bg: Нед

en: Sunday
bg: Неделя

en: Support
bg: Поддръжка

en: Support for The Events Calendar
bg: Поддръжка на The Events Calendar

en: Suriname
bg: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
bg: островите Свалбард и Ян Майен

en: Swaziland
bg: Свазиленд

en: Sweden
bg: Швеция

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Syrian Arab Republic
bg: Сирия

en: System Information
bg: Системна информация

en: Tags
bg: Етикети

en: Tags:
bg: Етикети:

en: Taiwan
bg: Тайван

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Tanzania, United Republic of
bg: Танзания, Обединена република

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
bg: Презаписаните шаблони трябва да са преместени в правилната поддиректория: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
bg: Презаписаните шаблони трябва да са преместени в правилната поддиректория: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
bg: Временния файл не е открит. %s не може да се запамети.

en: Tennessee
bg: Тенеси

en: Test for a theme or plugin conflict
bg: Тест за конфликт с тема или разширение

en: Texas
bg: Тексас

en: Thailand
bg: Тайланд

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
bg: Благодарим ви, че въведохте валиден ключ. Лицензът изтича на %s

[ctx: The "Create or Find {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Create or Find %s
bg: Създаване или търсене на %s

[ctx: The "Find a {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Find %1$s %2$s
bg: Намиране на %1$s %2$s

en: The 'search' parameter must be a string
bg: Параметъра 'търся' трябва да е низ.

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
bg: The Events Calendar е създаден с внимание към детайла и възможност за добавяне на функции. С него можете лесно да споделяте събитията си.

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events. Beautiful. Solid. Awesome.
bg: The Events Calendar е разширение създадено с внимание към детайла и с възможност за добавяне на нови функции, което ви позволява лесно да споделяте събитията си. Красив. Стабилен. Страхотен.

en: The URL to the event page
bg: Адрес на страницата на събитето

en: The URL to the organizer page
bg: Адреса на страницата на организатора

en: The URL to the venue page
bg: Адрес на страницата на мястото

[ctx: The US state Georgia]
en: Georgia
bg: Джорджия

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
bg[0]: Настройката по-горе не са запаметена. Другите настройки са успешно запаметени.
bg[1]: Настройките по-горе не са запаметени. Другите настройки са успешно запаметени.

en: The cost currency symbol
bg: Символ на валутата на цената

[ctx: The country]
en: Georgia
bg: Грузия

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
bg: Обикновено знака за валутата е преди стойността. Включването на тази опция го премества след стойността.

en: The current status of the import.
bg: Моментен статус на импорта.

en: The date day
bg: Ден на датата

en: The date hour
bg: Час на датата

en: The date minutes
bg: Минути на датата

en: The date month
bg: Месец на датата

en: The date seconds
bg: Секунди на датата

en: The date year
bg: Година на датата

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
bg: Отсега

en: The default event category for events imported via CSV
bg: Категорията на събитията по подразбиране за събития импортирани през CSV

en: The default event category for events imported via Eventbrite
bg: Категорията по подразбиране за събития, импортирани от Eventbrite

en: The default post status for events
bg: Състоянието на публикациите за събития по подразбиране

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
bg: Предстоящи събития

en: The details about each size available for the image
bg: Данни за всеки размер на изображението

en: The e-mail address will be obfuscated on this site to avoid it getting harvested by spammers.
bg: Адресът на електронната поща ще бъде замаскиран на този сайт, за да се предотврати събираането му от спамери.

en: The event author ID
bg: ID на автора на събитието

en: The event categories
bg: Категории на събитието

en: The event category ID or name
bg: ID или име на категорията на събитието

en: The event category description
bg: Описание на категорията на събитието

en: The event category name
bg: Име на категорията на събитието

en: The event category slug
bg: Кратко име на категорията на събитието

en: The event cost
bg: Цена на събитието

en: The event cost details
bg: Данни за цената на събитието

en: The event cost including the currency symbol
bg: Цената на събитието със символ за валута

en: The event could not be deleted
bg: Събитието не може да бъде изтрито

en: The event could not be updated
bg: Събитието не може да бъде обновено

en: The event creation date in the site time zone
bg: Дата на създаване на събитието (часова зона на сайта)

en: The event description
bg: Описание на събитието

en: The event does not have an organizer assigned
bg: Събитието няма определен организатор

en: The event end date and time
bg: Крайни дата и час на събитието

en: The event end date in UTC time
bg: Събитие и дата в централно време

en: The event end date in the event or site time zone
bg: Дата на приключване на събитието (часова зона на сайта или на събитието)

en: The event excerpt
bg: Откъс на събитието

en: The event is already trashed
bg: Събитието вече е преместено в кошчето

en: The event last modification date in the site time zone
bg: Дата на последна промяна на събитието (часова зона на сайта)

en: The event long description
bg: Подробно описание на събитието

en: The event name
bg: Име на събитието

en: The event organizers
bg: Организатори на събитието

en: The event publication date
bg: Дата на публикуване на събитието

en: The event publication date (UTC time zone)
bg: Дата на публикуване на събитието (UTC часова зона)

en: The event short description
bg: Кратко описание на събитието

en: The event slug
bg: Кратко име на събитието

en: The event start date and time
bg: Начални дата и час на събитието

en: The event start date in the event or site time zone
bg: Дата на започване на събитието (часова зона на сайта или на събитието)

en: The event status
bg: Състояние на събитието

en: The event tag ID or name
bg: Етикет или име на събитието

en: The event tag description
bg: Описание на етикета на събитието

en: The event tag name
bg: Име на етикета на събитието

en: The event tag slug
bg: Кратко име на етикета на събитието

en: The event tag term ID is missing.
bg: ID-то на етикета на събитието липсва

en: The event tags
bg: Етикети на събитието

en: The event time zone
bg: Часова зона на събитието

en: The event title
bg: Заглавие на събитието

en: The event venue
bg: Място на събитието

en: The event website URL
bg: Адрес на уеб сайта на събитието

en: The following fields are required for a successful import:
bg: Следните полета са задължителни за успешен импорт:

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
bg: Функцията трябва да бъде асоциирана със $event или да бъде използвана като обща.

en: The new status of the import.
bg: Новото състояние на импортирането.

en: The next import is scheduled for %1$s.
bg: Следващото импортиране е планирано за %1$s.

en: The organizer author ID
bg: Авторско ID на организатора

en: The organizer could not be created from the provided data
bg: Организаторът не може да бъде създаден с въведените данни

en: The organizer could not be deleted
bg: Организаторът не може да бъде изтрит

en: The organizer could not be updated
bg: Организаторът не може да бъде обновен

en: The organizer creation date in UTC time
bg: Дата на създаване на Организатора в UTC часова зона

en: The organizer creation date in the site time zone
bg: Дата на създаване на Организатора (часова зона на сайта)

en: The organizer description
bg: Описание на организатора

en: The organizer e-mail address
bg: Електронна поща на организатора

en: The organizer email address
bg: Имейл адрес на Организатора

en: The organizer is already trashed
bg: Организаторът вече е преместен в кошчето

en: The organizer last modification date in the site time zone
bg: Дата на последна промяна на Организатора (часова зона на сайта)

en: The organizer long description
bg: Дълго описание на организатора.

en: The organizer name
bg: Име на организатора

en: The organizer phone number
bg: Телефонен номер на организатора

en: The organizer publication date (UTC time zone)
bg: Дата на публикуване на Организатора (UTC часова зона)

en: The organizer short description
bg: Кратко описание на организатора

en: The organizer slug
bg: Кратко име на организтора

en: The organizer status
bg: Състояние на организатора

en: The organizer website
bg: Уебсайт на Организатора

en: The percentage of import completed.
bg: Прогрес на импорта в проценти.

en: The position of the currency symbol in the cost string
bg: Позиция на символа за валута в низа за цена

en: The request was sent insecurely.
bg: Заявката не е изпратена криптирано.

en: The request wasn't sent from this tab.
bg: Заявката не е изпратена от този таб.

en: The requested organizer is not accessible
bg: Заявеният организатор не е достъпен

en: The requested venue is not accessible
bg: Заявената зала не е достъпна

en: The server is responding with an error:
bg: Сървъра връща грешка:

en: The user is not authorized to create events
bg: Потребителят няма права да създава събития

en: The user is not authorized to create organizers
bg: Потребителя не е уполномощен да създава организатори

en: The venue ZIP code
bg: Пощенски код на залата

en: The venue address
bg: Адрес на мястото

en: The venue author ID
bg: ID на автора на Мястото

en: The venue could not be created from the provided data
bg: Мястото не може да бъде създадено с въведените данни

en: The venue could not be deleted
bg: Мястото не може да бъде изтрито

en: The venue could not be updated
bg: Мястото не може да бъде обновено

en: The venue creation date in the site time zone
bg: Дата на създаване на Мястото (часова зона на сайта)

en: The venue description
bg: Описание на Мястото

en: The venue geo latitude
bg: Географска ширина на Мястото

en: The venue geo longitude
bg: Географска дължина на Мястото

en: The venue is already trashed
bg: Мястото вече е преместено в кошчето

en: The venue last modification date in the site time zone
bg: Дата на последна промяна на Мястото (часова зона на сайта)

en: The venue long description
bg: Дълго описание на залата

en: The venue name
bg: Име на мястото

en: The venue publication date
bg: Дата на публикуване на Мястото

en: The venue publication date (UTC time zone)
bg: Дата на публикуване на Мястото (UTC часова зона)

en: The venue short description
bg: Кратко описание на мястото

en: The venue slug
bg: Кратко име на мястото

en: The venue state and province
bg: Област и щат на Мястото

en: The venue status
bg: Състояние на мястото

en: The venue with the specified ID could not be deleted.
bg: Мястото с посоченото ID не може да бъде изтрито.

en: The venue with the specified ID has been deleted already.
bg: Мястото с посоченото ID вече е изтрито.

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
bg: Има нова версия на %1$s. %2$s

en: There were no results found for %s.
bg: Не са намерени резултати за %s.

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong> this month.
bg: Няма намерени резултати за <strong>"%1$s"</strong> този месец.

en: There were no results found for this view.
bg: Няма намерени резултати за този изглед.

en: There were no results found for this view. %1$s
bg: Няма намерени резултати за този изглед. %1$s

en: There were no results found.
bg: Не са открити събития.

en: Third Party Accounts
bg: Акаунти на Трети Страни

en: This %s has passed.
bg: Това %s е минало събитие.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
bg: Този календар е задвижван от The Events Calendar.

en: This event is from %%starttime%% to %%endtime%% on %%startdatewithyear%%.
bg: Събитието продължава от %%starttime%% до %%endtime%% на %%startdatewithyear%%.

en: This event starts at %%starttime%% on %%startdatenoyear%% and ends at %%endtime%% on %%enddatewithyear%%
bg: Това събитие започва в %%starttime%% на %%startdatenoyear%% и приключва в %%endtime%% на %%enddatewithyear%%

en: This event starts at %%starttime%% on %%startdatenoyear%% and ends on %%enddatewithyear%%
bg: Това събитие започва в %%starttime%% на %%startdatenoyear%% и приключва на %%enddatewithyear%%

en: This information is only for guidance and not to be considered as legal advice.
bg: Информацията е само насоваща и не трябва да се смята за правен съвет.

en: This option allows you to automatically move past events to trash.
bg: Тази опция ви позволява автоматично да местите изминали събития в кошчето.

en: Three months
bg: Три месеца

en: Three weeks
bg: Три седмици

en: Thu
bg: Чет

en: Thursday
bg: Четвъртък

en: Tickets
bg: Билети

en: Time &amp; Date
bg: Време &amp; Дата

en: Time Zone:
bg: Часова зона:

en: Time range separator
bg: Разделител за период от време

en: Time zone mode
bg: Режим на часовата зона

en: Time:
bg: Час:

en: Today
bg: Днес

en: Togo
bg: Того

en: Tokelau
bg: Токелау

en: Tonga
bg: Тонга

en: Trinidad and Tobago
bg: Тринидад и Тобаго

en: Troubleshooting common problems
bg: Отстраняване на често срещани проблеми

en: Tue
bg: Вто

en: Tuesday
bg: Вторник

en: Tunisia
bg: Тунис

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
bg: Заредете се с допълнителни възможности за филтриране на публикации, добавяне или премахване на колони в таблицата със записите и др.

en: Turkey
bg: Турция

en: Turkmenistan
bg: Туркменистан

en: Turks and Caicos Islands
bg: Търкс и Кайкос

en: Tutorial
bg: Упътване

en: Tuvalu
bg: Тувалу

en: Two months
bg: Два месеца

en: Two weeks
bg: Две седмици

en: Uganda
bg: Уганда

en: Ukraine
bg: Украйна

en: Unable to save credentials
bg: Неуспешно запазване на препоръки

en: Undo
bg: Стъпка назад

en: Unique System Info Key Generated
bg: Генериран е уникален инфо ключ на системата

en: United Arab Emirates
bg: ОАЕ

en: United Kingdom
bg: Великобритания

en: United States
bg: САЩ

en: United States Minor Outlying Islands
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: Unknown
bg: Неизвестен

en: Unknown or not set
bg: Неизвестно или не е зададено

en: Unnamed %s
bg: Неозаглавен %s

en: Unnamed Venue
bg: Място без име

en: Unsupported
bg: Неподдържано

en: Upcoming %s
bg: Предстоящи %s

en: Update %s Category
bg: Обнови %s категория

en: Update Time Zone Data
bg: Обновяване на данните за часовата зона

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
bg: Обновяването приключи: в базата данни е добавена информация за часовата зона на всички събития.

en: Update now to version %s.
bg: Обновяване до версия %s.

en: Updated:
bg: Обновено

en: Upgrade Plugin
bg: Обновяване на разширение

en: Upload
bg: Качване

en: Upload a CSV File
bg: Качване на CSV файл

en: Upload an ICS File
bg: Качване на ICS файл

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: Use manual time zones for each event
bg: Използване на избрана часова зона за всяко събитие

en: Use the site-wide time zone everywhere
bg: Навсякъде да се използва часовата зона на сайта

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
bg: Използвайте това, за да споделяте записи от календара с Google Календар, Apple iCal и други съвместими приложения

en: Using stylesheets and page templates
bg: Използване на стилове и шаблони за страници

en: Utah
bg: Юта

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: Valid Key! Expires on %s
bg: Валиден сериен номер. Изтича на %s

en: Vanuatu
bg: Вануату

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: Venue
bg: Място

en: Venue Address
bg: Адрес на мястото

en: Venue Address 2
bg: Адрес на мястото 2

en: Venue City
bg: Град

en: Venue Country
bg: Държава

en: Venue Description
bg: Описание на Мястото

en: Venue Featured Image
bg: Основно изображение на залата

en: Venue Name
bg: Име на мястото

en: Venue Phone
bg: Телефон на мястото

en: Venue State/Province
bg: Щат/Провинция

en: Venue Website
bg: Уебсайт на мястото

en: Venue Zip
bg: Пощенски код

en: Venue information: name, address, city, country, state, postal code, phone, website, geographical coordinates (latitude and longitude)
bg: Информация за място: име, адрес, град, област, щат, пощенски код, телефон, уебсайт, GPS координати

en: Venues
bg: Места

en: Vermont
bg: Върмонт

en: Viet Nam
bg: Виетнам

en: View
bg: Преглед

en: View %s
bg: Преглед %s

en: View All Add-Ons
bg: Покажи всички Add-Ons

en: View Calendar
bg: Към календара

en: View Filters
bg: Преглед на филтрите

en: View Welcome Page
bg: Преглед на началната страница след инсталация

en: View more %1$s.
bg: Вижте още %1$s.

en: View your scheduled imports.
bg: Вижте вашите планирания импортирания

en: Virgin Islands (British)
bg: Британски Вирджински острови

en: Virgin Islands (U.S.)
bg: Вирджински острови

en: Virginia
bg: Вирджиния

en: Virtual
bg: Виртуален

en: Visit the Add-on Page
bg: Посетете страницата с добавките

en: Wallis and Futuna Islands
bg: Острови Уолис и Футуна

en: Warnings and errors
bg: Предупреждения и грешки

en: Washington
bg: Вашингтон

en: We are committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available, including a handy %s to get your calendar up and running.
bg: Ние сме отдадени на това, да ви помогнем да направите своя календар неповторим и по тази причина предоставяме голямо количество ресурси, включително полезен %s, за да можете по-лесно да подготвите календара си.

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
bg: Изпращаме отстъпки за нашите основни потребители по електронна поща.

en: Website:
bg: Уебсайт:

en: Wed
bg: Сря

en: Wednesday
bg: Сряда

en: West Virginia
bg: Западна Вирджиния

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: What personal data we collect and why we collect it
bg: Каква лична информация събираме и защо

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
bg: Когато събитията са Sticky в месечния изглед, те ще се показват първи в списъка от събития в рамките на определен ден.

en: Where We Send Your Data
bg: Къде изпращаме вашите данни

en: Where's my calendar?
bg: Къде е календарът ми?

en: Whether or not this event is an all day Event
bg: Дали събитието е целодневно

en: Whether the event lasts the whole day or not
bg: Дали събитието е с продължителност цял ден или не

en: Whether the event should show a map link or not
bg: Дали събитието ще показва връзка към карта или не.

en: Whether the event should show a map or not
bg: Дали събитието ще показва карта или не.

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
bg: Ресурсите по-горе ви помагат да разрешите по-голямата част от проблемите, с които може да се сблъскате, но има случаи, когато ще ви е необходима допълнителна помощ. Ако имате нужда от помощ при използването на нашите разширения и искате да разследваме вашият случай, моля да следвате тези стъпки:

en: Widgets
bg: Джаджи

en: Wisconsin
bg: Уисконсин

en: Without a defined location your event will not display a %sGoogle Rich Snippet%s on the search results.
bg: Без зададено местоположение, вашето събитие няма да показва %sGoogle Rich Snippet%s в резултатите от търсенето.

en: Wyoming
bg: Уайоминг

en: Yemen
bg: Йемен

en: Yes
bg: Да

en: You are approaching your daily import limit. You may want to adjust your Scheduled Import frequencies.
bg: Наближавате дневния лимит за импорти. Може да искате да настроите честотата на планираните импорти.

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
bg: Използвате версия %s и заслужавате прегръдка :-)

en: You are up to date!
bg: Разполагате с най-новата версия!

en: You do not have a license
bg: Вие нямате лиценз

en: You do not have permission to migrate iCal Importer settings to Event Aggregator
bg: Нямате права да мигрирате настройките на iCal импортера в Агрегатора на събития

en: You don't have permission to do that.
bg: Нямате достъп.

en: You have changed the recurrence rules of this %1$s.  Saving the %1$s will update all future %2$s.  If you did not mean to change all %2$s, then please refresh the page.
bg: Вие променихте правилата за повторяемост на това %1$s.  Запазвайки %1$s ще промени всички бъдещи %2$s.  Ако не сте имали намерение да променяте всички %2$s, то моля презаредете страницата.

en: You have reached your daily import limit. Scheduled imports will be paused until tomorrow.
bg: Достигнахте дневния лимит за импорти. Планираните импорти ще бъдат спрени до утре.

en: You must provide a valid CSV file to perform a CSV import.
bg: Трябва да предоставите валиден CSV файл, за да извършите CSV импорт.

en: You must select at least one view.
bg: Трябва да изберете поне един изглед.

en: You need to upgrade!
bg: Имате нужда от ъпгрейд !

en: You've requested a non-existent tab.
bg: Търсите несъществуващ таб.

en: Your form had the following errors:
bg: Формуляра Ви има следните грешки:

en: Your license is invalid
bg: Вашия лиценз е невалиден

en: Your license is valid
bg: Вашия лиценз е валиден

en: Zambia
bg: Замбия

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Daily
bg: Всеки ден

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 15 minutes
bg: На всеки 15 минути

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 30 Minutes
bg: На всеки 30 минути

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Hourly
bg: Всеки час

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
bg: Месечно

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: On Demand
bg: При поискване

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
bg: Седмично

en: all
bg: всички

en: at approximately
bg: приблизително

en: category
bg: категория

[ctx: category list label]
en: %s Category | %s Categories
bg[0]: Категория за %s
bg[1]: Категории за %s

en: click here
bg: Натиснете тук

en: click here to edit it
bg: кликнете тук, за да го редактирате

[ctx: column name]
en: # Imported
bg: # Импортирано

[ctx: column name]
en: Frequency
bg: Честота

[ctx: column name]
en: Last Import
bg: Последен импорт

[ctx: column name]
en: Source
bg: Източник

[ctx: column name]
en: Type
bg: Тип

[ctx: column name]
en: When
bg: Кога

en: day
bg: ден

[ctx: day_view]
en: %1$s for %2$s
bg: %1$s за %2$s

en: delete
bg: изтрии

en: edit Events settings.
bg: редкатиране на настройките на събитията.

en: event
bg: събитие

en: events
bg: събития

en: example.com/
bg: пример.com/

[ctx: featured events slug]
en: featured
bg: Избрани

en: iCal Importer
bg: iCal импортер

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
bg: Събития за %s

en: iCalendar Import Settings
bg: Настройки за импортиране в iCalendar

[ctx: link for connecting eventbrite]
en: Connect to Eventbrite
bg: Свързване с Eventbrite

en: list
bg: списък

en: list of available functions
bg: списък с всички налични функции

[ctx: log engines]
en: None currently available
bg: Недостъпен все още

[ctx: log selector]
en: None currently available
bg: Недостъпен все още

en: month
bg: месец

[ctx: month view]
en: %1$s for %2$s
bg: %1$s за %2$s

en: one month
bg: един месец

en: one week
bg: една седмица

en: open-source forum on WordPress.org
bg: свободен форум на WordPress.org

en: opens in a new window
bg: Отваря се в нов прозорец

en: organizer
bg: организатор

en: organizers
bg: организатори

en: page
bg: страница

en: past
bg: изминали

en: post a thread
bg: публикуване на тема

en: premium support on our website
bg: премиум поддръжка на нашият сайт

en: queued
bg: В опашката

[ctx: record]
en: Add New
bg: Добави нов запис

en: tag
bg: таг

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
bg:  и

en: the organizer post ID
bg: ID за публикации на организатора

en: the organizer post name
bg: Име на публикацията на организатора

en: the venue post name
bg: име на публикацията за локацията

en: three months
bg: три месеца

en: three weeks
bg: три седмици

en: timezone settings
bg: настройки на часовата зона

en: today
bg: днес

en: two months
bg: два месеца

en: two weeks
bg: две седмици

en: unknown date
bg: неизвестна дата

en: upcoming
bg: предстоящи

en: venue
bg: място

en: venues
bg: места

en: you can modify this setting here.
bg: можете да промените тези настройки тук
